Mladí hasiči a rok 2013
13. října - Den otevřených dveří HZS stanice Dobruška
12. října - Dlouhá Ves/Javornice
Soutěž je zařezena do 2. ročníku Ligy mládeže okresu RK
Starší žáci dívky
Tereza Lemfeldová - 1. místo
Tereza Kulhavá - 4. místo
Kateřina Melicharová - 5. místo
Mladší žáci dívky
Eliška Hanušová - 4. místo
Mladší žáci chlapci
Adam Vašata - 8. místo
Matěj Lenfeld - 18. místo
Václav Andrš - 19. místo
5. října - Olešnice u RK
ZPV
Starší žáci - 12. místo Mladší žáci - 14. místo
Dorostenci jednotlivci střední ..... Patrik Vondřejc - 1. místo
Dorostenky jednotlivci střední ....... Kája Kulhavá - 1. místo
Dorostenky jednotlivci starší ...... Anežka Faltová - 2. místo
21. září - Lukavice
Soutěž zařezena do 2. ročníku Ligy mládeže okresu RK
branný závod
Starší žáci - 9. místo Mladší žáci - 14. místo
30. srpna - Křovice
požární útok, štafeta 4x60m
Starší žáci - 1. místo Mladší žáci - 14. místo
24. srpna - Ledce
požární útok
Starší žáci - 1. místo Mladší žáci - 8. místo
6. července - Čánka
požární útok ( soutěž v rámci Ligy mládeže )
Starší žáci - 2. místo Mladší žáci - 8. místo
23. června - Opočno
požární útok + štafeta ( soutěž v rámci Ligy mládeže )
Starší žáci - 4. místo
22. června - Bohuslavice nad Metují
požární útok
Starší žáci - 3. místo
15. června - krajské kolo 60m jednotlivci v Trutnově
Dívky SŽ
K. Kulhavá - 4. místo
T. Lemfeldová - 16. místo
T. Kulhavá - pro nemoc se nezúčastnila
Chlapci SŽ
P. Vondřejc - 17. místo
M. Melichar - 28. místo
8. června - Kvasinská šedesátka ( soutěž okresu )
soutěž jednotlivců - součet úmístění se počítá do hodnocení LM
Dívky SŽ
K.Kulhavá - 2. místo ( postup do krajského kola)
T. Kulhavá - 5. místo ( postup do krajského kola)
T. Lemfeldová - 6. místo ( postup do krajského kola)
K. Melicharová - 7. místo
Chlapci SŽ
P. Vondřejc - 2. místo ( postup do krajského kola)
M. Melichar - 5. místo ( postup do krajského kola)
24. - 26. května - Okresní kolo PLAMEN - Pohoří
Mladší žáci - 16. místo Starší žáci - 3. místo
1. května - Bystré v O.h. - disciplíny CTIF
( soutěž zařazena do 1. ročníku ligy mladeže okresu RK )
Mladší žáci - 7. místo Starší žáci - 2. místo
27. dubna - Valská soutěž v PÚ
Mladší žáci - 3. místo Starší žáci - 1. místo
Přípravka - 6. místo ( v kategorii mladších )
9. března - Provozská uzlovka
( soutěž zařazena do 1.ročníku ligy mládeže okresu RK )
Mladší žáci - 8. místo Starší žáci - 3. místo
2. února - Výroční valná hromada sboru